Prodej a pronájem bytů a domů v Praze

Prodej vily 420 m², pozemek 1 441 m² K vinicím, Praha 6 - Nebušice
Info o ceně na dotaz

Prostorná reprezentativní rodinná vila 5+1 v nejlepší části Nebušic s až 1441 m² velkým pozemkem přímo přiléhajícím k lesu. Rodinný dům se zahradou a velkou dvougaráží se nachází v tiché lokalitě areálu Malá Šárka, jen pár kroků od mezinárodní školy ISP a krásné přírody Šáreckého údolí.

Interiér domu o ploše 420 m² je rozdělen na přízemí, nadzemní podlaží a suterén. V přízemí se nachází hala s otevřeným schodištěm, obývací pokoj s kuchyní a spíží, oddělený posuvnými dveřmi od pracovny, samostatná toaleta, dále velká společenská místnost s mramorovým krbem a barem a přímým vstupem na luxusní terasu 62 m², odkud po obou stranách vedou schodišti do zahrady. Z centrální haly se dostaneme po dřevěném schodišti do prvního patra, kde se nachází 3 ložnice, dvě ze kterých má přístupy na balkony, 2 koupelny, šatna a samostatná toaleta. Suterén domu zahrnuje bytovou jednotku 1+1, kterou lze rovněž využit jako hernu, fitness či sklad, dále SPA zonu s saunou a koupelnou, technickou místnost a dvougaráž s velkou parkovací a úložní kapacitou.

Nadstandardní vybavení domu zahrnuje dřevěné podlahy z olivovníku a italského dubu, mramorové obklady a dlažbu, dřevěná francouzská okna, italskou kompletně vybavenou kuchyňskou linku, ručně malované instalace americké společnosti Kolner v koupelnách, vyhřívání i chlazení podlah v celém domě, centrální vysavač, elektronické zabezpečovací zařízení, automatický zavlažovací systém pozemku. Vysoké stropy - 3,4 m v přízemní a 3,2 m v patře. Satelitní televizní přípojky po celém domě.

Dům lze rozšířit zástavbou terasy. Nemovitost má kategorii "D" dle místní velikostní kategorizace Nebušic.

Dům se nachází v příjemné rezidenční lokalitě na Praze 6 v blízkosti občanské vybavenosti, se snadnou dopravní dostupností do centra města. Zastávka autobusu kousek od domu. Lokalita Malá Šárka je monitorována kamerovým systémem. Nedaleko je jezdecký klub Gabrielka a golfový klub Divoká Šárka. Výborné dopravní spojení do centra i na letiště Václava Havla.

Stavba: Cihlová
Stav objektu: Velmí dobrý
Umístění objektu: Klidná část obce
Podlaží: 3
Výtah: Ne
Užitná plocha: 420 m²
Pozemek: 1441 m²
Parkování: Garáž
Doprava: MHD
Na těchto stránkách jsou použity soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.  
Souhlasím!