Prodej a pronájem bytů a domů v Praze

Rodinná vila 348 m², pozemek 847 m², Průhonická, Jesenice u Prahy
18 700 000 Kč

Nabízíme vám exkluzivně k prodeji krásnou rodinnou vilu se dvěma samostatnými bytovými jednotkami 4+kk a 2+kk, dále s velkou terasou a dvou garáží o celkové výměře 348 m2, která se nachází v klidné části lukrativní lokality Jesenice u Prahy. Celková plocha pozemku je 847 m2.

Vila je velmi kvalitně a vkusně postavena a skládá se z horní části, kde se nachází prostory 195 m2 o dispozici 4+kk - obývací pokoj s kuchyňským koutem se spotřebiči, ložnice, dětský pokoj, pracovna, místnost s velkou vířivou vanou a dvougaráž. K těmto prostorům se dále vztahuje skvělá slunná terasa o výměře 59 m2, na kterou je přístup jak přímo z venku, tak z obytné části domu.

Ve spodní části se najde byt 2+kk o skladájící se z obývacího pokoje s kuchyňskou linkou, ložnice. Táto jednotka je přístupná jak z horní části budovy, tak přímo ze zahrady, tudíž může sloužit jako samostatná bytová jednotka s vlastím vchodem. Celý objekt lze tedy posuzovat jako dvougenerační. K vytápění slouží elektrokotel, k ohřevu vody - bojler a také solární panely na střeše domu.

Dům je situován v klidné části centra obce Jesenice cca 300 metrů od hlavní silnice Vídeňská, je obklopen zelení a dalšími domy. V obci je kompletní občanská vybavenost a samozřejmostí je výborná dopravní dostupnost do Prahy jak autem, tak přímými autobusy a také skvělá dostupnost na dálnici D1 a na pražský okruh. Jedná se o jedinečné bydlení v těsné blízkosti Prahy, které splňuje všechny požadavky rodinného bydlení i pro náročného klienta. Přímo v lokalitě se nachází mezinárodní střední škola, základní škola a školka: Sunny Canadian International School.

Stavba: Skeletová
Stav objektu: Novostavba
Umístění objektu: Centrum obce
Podlaží: 2
Výtah: Ne
Užitná plocha: 348 m²
Pozemek: 847 m²
Parkování: garáž
Doprava: MHD
Na těchto stránkách jsou použity soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.  
Souhlasím!