Prodej a pronájem bytů a domů v Praze

Prodej rodinného domu 4+kk, 271 m², pozemek 1 100 m², Točitá, Svojetice
11 680 000 Kč

Prodej samostatně stojícího nového rodinného domu 262 m2 bungalového typu o dispozicí 4+kk na pozemku o velikosti 1100 m2 v obci Svojitice, okres Praha – Východ.

Objekt je přízemní, nepodsklepený a půdorysného tvaru „T“. Zastřešení objektu je řešeno valbovou střechou. Světlá výška stropů je od 2,70 až do 4,94 metrů. Fasáda je opatřena tenkovrstvou omítkou v barvě dle požadavku kupujicího. Výplně otvorů jsou plastové. Krytina je použita keramická v barvě take dle požadavku kupujicího.

Dům slouží pro bydlení jedné rodiny, vstup je v přízemí přes zádveří. Ze zádveří je řešen přístup do ostatních prostor domu. V objektu se dále nachází: obývací pokoj s místem pro kuchyňský kout a vlastním vstupem na rozlehlou zahradu, 3 pokoje, šatna, koupelna, 2x WC, chodba, špíz, technická místnost a garáž na dvě auta s vraty na dalkové ovládání.

Z technických zařízení je v domě použito tepelné čerpadlo umístěné v technické místnosti a krbová vložka umístěná v obývacím pokoji. Sdílení tepla do místností bude kombinací podlahového vytápění a otopných těles. Příprava teplé vody bude řešena tepelným čerpadlem vzduch – voda. Zásobování vodou je řešeno hned dvěma způsoby: z vlastní studny a mistním vodovodem. Ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo. Odpady jsou svedeny do vlastní jímky odpadních vod, ale lze se snadno přepnout na uživání veřejné kanalizace, na kterou již existuje připojení.

Rodinný dům je v klidné ulici na kraji obce, je oplocen, nevyžaduje ochranu před hlukem a se nenachází v záplavovém území obce. Pozemek bude zatravněn.

Parkování až 4 vozidel je zajištěno na pozemku a v garáži. Dojezdová doba do Prahy je do 30 minut autem, případně MHD, BUS SID.

Stavba: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Umístění objektu: Klidná část obce
Podlaží: 1
Užitná plocha: 262 m2
Plocha pozemku: 1100 m2
Garáž: 2 auta
Parkování: Ano
Doprava: MHD
Na těchto stránkách jsou použity soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.  
Souhlasím!