Prodej a pronájem bytů a domů v Praze

Rodinný dům, 328 m², Na Svahu, Jablonec nad Nisou
4 669 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji vícegenerační rodinnou vilu ve stylu českého art deco, postavenou na vlastním pozemku 616 m² v klidné vilové čtvrti Jablonce nad Nisou — Kokonín.

Tento dům z roku 1910 má celkovou plochu 328 m² a disponuje 3 byty. První byt 2+1, 78 m² se nachází v přízemí, pak druhý byt 4+1, 120 m² je umístěn v prvním podlaží a třetí byt 3+1, 100 m² — v podkroví. Bytové jednotky jsou vytápěny přes samostatné plynové kotle. Každý byt má vlastní plynoměr, v domě jsou dva elektroměry, napojení vodou je bez měření jednotlivých bytů.

Dům má vestavěnou garáž pro 1 osobní auto a další místa pro 3 auta na pozemku. Přístup a příjezd k nemovitosti je po zpevněné asfaltové komunikaci. Vila je umístěna na vlastním pozemku o celkové ploše (včetně zástavby) 616 m². Pozemek je rovinatý, s malým sklonem, oplocen, má tří vzrostlé keře, zatravněný, nabízí velké možnosti pro zahradní design.

Vzhledem k jejímu stáří nemovitost je v dobrém technickém stavu. Ale jelikož poslední rozsáhlé opravy byli provedeny v roce 1992, vila si vyžaduje rekonstrukcí.

Dům je ve velmi dobré dostupnosti do centra města. Nejbližší zastávka MHD je ve vzdálenosti 500 m. Do centra města trvá cesta autobusem 7 minut. V okolí je krásná zástavba, příroda a veškerá občanská vybavenost.

 

PRODÁNO

Stavba: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Umístění objektu: Klidná část obce
Podlaží:  3
Výtah: Ne
Užitná plocha: 327,8 m²
Pozemek: 616 m²
Parkování: Na pozemku
Doprava: MHD
Na těchto stránkách jsou použity soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.  
Souhlasím!