Prodej a pronájem bytů a domů v Praze

Prodej rodinného domu 4+kk, 162 m², pozemek 600 m², K Vinicím, Dolní Břežany
12 990 000 Kč

Exkluzivně nabízíme k prodeji moderní nizkoenergetický rodinný dům 4+kk o ploše 162 m² se zahradou v atraktivní lokalitě Dolních Břežan, Praha-Západ.

Dům o dvou nadzemních podlažích svou originalitou a důmyslně řešeným interiérem uspokojí i nejnáročnější klienty. V přízemní části domu se nachází velký sál (51,1 m²) s kuchyňskou linkou a vstupem na terasu a rozlehlou zahrádku, zádveří s vestavěnou skříni a samostatnou toaletou, garáž na 1 auto s automatickými vraty a místem pro skříň. V patře jsou tři ložnice (15,6 m², 14 m² a 14 m²), koupelna s vanou a pračkou, samostatná toaleta s umyvadlem, pak další koupelna se sprchou a WC. Dům má elektronické žaluzie, je zabezpečen kamerovým systemem a alarmem. Pozemek o ploše 600 m² je velmi kvalitně upraven zahradním designerem.

Nemovitost se prodavá prazdnou – pouze s kuchyňskou linkou.

Strategická lokalita projektu ve Středních Čechách, Praha-západ zajišťuje vynikající místo pro pohodový rodinný život s výbornou dopravní dostupností v blízkosti metropole a zároveň v poklidné části. Plánovaná výstavba metra v Písnici slibuje maximální komfort MHD dopravy. Dostatek soukromí, přírody, bezpečí a zároveň jednoduché dopravní spojení nejen s centrem Prahy, patří mezi hlavní benefity této oblíbené oblasti.

 

REZERVACE

Stavba: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Umístění objektu: Klidná část obce
Podlaží: 2
Užitná plocha: 162 m2
Plocha pozemku: 600 m2
Garáž: 1 auto
Parkování: Ano
Doprava: MHD
Na těchto stránkách jsou použity soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.  
Souhlasím!