Prodej a pronájem bytů a domů v Praze

byt 3+kk, o ploše 130,5 m² + 5,4 m² terasa v luxusní rezidenční čtvrti na Praha 7 v Bubeneči
Cena: 17 490 000 Kč

Špičkou bytu je prsotorní 76 metrovy obývací pokoj s velkými okny. Ložnice je orientována do vnitrobloku a je z ní vstup na zasklenou terasu. Byt je vybaven klimatizací ve všech pokojích, kondenzačním kotlem (nízkoteplotní systém) a podlahovým vytápěním. Podlahy řešený dubovým prknem a dlažbou. V bytě zůstává nadstandardní kuchyň včetně spotřebičů, zustanou i vestavěné šatní skříně, ostatní vybavení může zůstat nebo byt odvezeno po domluvě. 

 Byt se nachazi 6. patře krasné prvorepublikové budově z roku 1928 a je po kompletní rekonstrukci. Lokalita je velmí klidna a atraktivní. Tady najdete spoustu restauraci, obchodu, kavaren, galerii, vedle jsou skoly a školky, kampus CVUT. Budova se nachazi mezi dvěmi parky. Jen par kroků od domu je park Stromovka,  jeden z nejpopularnějších pražských parku, vhodný jak pro odpočinek v přirodě tak i pro sport. Dhuhy park, Letenský sady s nadherným vyhledem na Vltavu je v deseti minutach chůze.  Vyborná dostupnost do centa města řešena pomoci tramvajových spojů a blizkosti zastavký Letenské naměsti, na letiště Václava Havla autem se dostanete během 30 minut.  

 Vlastnictví bytu je nyní družstevní s plánovaným převodem do osobního vlastnictví (vypracované prohlášení vlastníka, připravené podklady k převodu do OV). 

 K bytu je možné pronajat parkovací stání ve dvoře za 800,– Kč/měs.

Stavba: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Umístění objektu: Klidná část obce
Podlaží:  
Výtah: Ano
Užitná plocha: m2
Balkon / terasa: m2
Parkování: Ano
Doprava: MHD
Na těchto stránkách jsou použity soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.  
Souhlasím!