Prodej a pronájem bytů a domů v Praze

Prodej bytu 3+kk 120 m², T. G. Masaryka, Karlovy Vary
4 970 000 Kč

Na prodej nabízíme exkluzivní rohový byt 3+kk o ploše 85 m² v centru Karlových Varů s výhledem do ulici T.G. Masaryka.

Dispozice tohoto bytu v 2. patře zahrnuje obývací pokoj (36 m²) s kuchyní, jídelním prostorem a vstupem na balkon (5 m²), dvě ložnice, koupelnu s vanou a toaletou a předsíň.

K vybavení patří dubové podlahy, parket a dlažba, nová dřevěná okna s dvojitým zasklením, soudobé dubové dveře. Dle domluvy majitel by mohl ponechat v bytu i krasný restaurovaný starožitný nábytek.

Součástí nemovitosti je nebytový prostor 30 m² v posledním patře budovy, který kdysi se využíval pro ubytování služek. Prostor má vlastní toaletu. Koupená je k dispozici ve stejném patře, ale je ve společném vlastnictví majitelů bytů.

K bytu patří i zděná místnost o ploše 10 m² v podzemním patře budovy, kterou lze využívat pro uskladnění osobních věcí nebo pronajmout ji restauraci, která je rovněž v budově.

Budova s reprezentativní vstupní halou nabízí velkou kvalitu bydlení. Lokalita centru Karlových Varů, v níž se budova nachází, může se pochlubit výbornou občanskou vybavenost, blízkost lázní a zároveň i přírody. Parkování je možné za rohem budovy, v ulici Dr. Davida Bechera.

Doporučujeme prohlídku!

Stavba: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Umístění objektu: Centrum obce
Podlaží: 2.
Výtah: Ne
Užitná plocha: 120 m²
Balkon / terasa: 5 m²
Sklep: 10 m²
Doprava: MHD
Na těchto stránkách jsou použity soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.  
Souhlasím!