Prodej a pronájem bytů a domů v Praze

Prodej Průmyslové prádelny včetně nemovitosti
Info o ceně na dotaz

Jedná se o prodej zavedeného podniku v předměstí Prahy – prádelny, která se specializuje na praní a žehlení prádla velkých rozměrů (prostěradla, ubrusy, ručníky atd.) pro hotely, restaurace, fitness kluby, SPA/relax centra a bazény. K dispozici jsou všechna povolení a oprávnění podle evropského vzoru.

Prádelna se nachází v uzavřeném areálu s ostrahou, budova a pozemek pod ní jsou ve vlastnictví podniku, celková podlahová plocha budovy je 445 m²: přízemí 365 m² + 1. patro 80 m².

Mimo jiné, společností patří stavební pozemek vedle hlavní budovy o velikosti 351 m², který je momentálně využívan jako parkoviště pro firemní auta. Společnost plánuje tento pozemek využít pro stavbu další budovy a navýšení výrobních kapacit. Právo příjezdu k pozemkům zajištěno spoluvlastnickým podílem na příjezdových cestách uvnitř areálu.

Profesionální vysoce kvalitní stroje, system ohřevu vody pro sníženi nákladů, automatický system podání pracích prostředků ze skladu přímo do strojů, speciální vysoce výkonný ventilační system, vlastní studna - nulové náklady na spotřebu vody, v areálu vlastní trafostanice - žádné omezení rozšířeni výrobní kapacity, stálý tým zaškolených pracovníků, několik firemních nákladních aut pro rozvor, rozsáhlé portfolio dlouhodobých smluv s klienty a další výhody, které dělají tuto nabídku velice zajímavou investici.

Při zvýšení míry využití výrobní kapacity na maximální úroveň je možná návratnost investice již za 4-5 roky. S ohledem na data Google Maps, se v okolí prádelny (50 km) nachází velké množství hotelů, hostelů, restaurací a akvaparků. Zároveň se v tomto okolí nenachází žádné nové konkurenční prádelny. Na trhu se zpracováním prádla je již delší dobu pozorován obrovský deficit nabídky těchto služeb.

Převod vlastnických práv je možné realizovat pouze cestou prodeje 100% podílu společnosti. Společnost je bez jakýchkoliv dluhů, hypoték čí jiných závazků.

Stavba: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Umístění objektu: Komerční areál
Podlaží: 2
Výtah: Ne
Užitná plocha: 445 m²
Pozemky: 716 m²
Parkování: Ano
Doprava: MHD
Na těchto stránkách jsou použity soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.  
Souhlasím!